Smarownice i inne

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Smarownice i inne (...) Uszczelnienie mechaniczne do pomp, filtry oddechowe oraz smarownice automatyczne to artykuły, bez których nie dałoby się po prostu obejść w niektórych obszarach. Czasami nawet najbardziej skomplikowane urządzenia nie będą użyteczne, jeśli zabraknie w nich nawet najmniejszego elementu. Tak jest z każdym sprzętem, ale (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 29-05-2018

Smarownice i inne

Czym są gabiony i do czego służą?

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, usługi budowlane

Czym są gabiony i do czego służą? (...) Gabiony są prostopadłościennymi koszami wykonywanymi z drucianych, zgrzewanych siatek (zobacz przykładowe gabiony). W środku wypełnione są różnymi materiałami, tak aby wtopiły się w otoczenie. Zwykle są to kamienie, gruz, ziemia lub szkło. Czasem używa się nawet materiałów pochodzących z recyklingu np. betonu lub granulatów z odpadów. Gabiony wykorzystuje się najczęściej podczas urządzania ogrodów oraz terenów zielonych. Można z nich zbudować różnego rodzaju skalniaki, ławeczki, grille, a nawet altanki. Dodatkowo (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 28-06-2016

Czym są gabiony i do czego służą?

Szkolenia dla branży budowlanej

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, szkolenia, usługi budowlane

Szkolenia dla branży budowlanej (...) Budownictwo to branża, która dynamicznie się rozwija. Nic więc dziwnego, że coraz więcej  firm chce spróbować w niej swoich sił. Nie da się jednak ukryć, że wymaga to posiadania odpowiedniej, specjalistycznej wiedzy dotyczącej nie tylko samych sposobów budowania czy nowoczesnych rozwiązań ale również i innych kwestii takich jak np. wymagania prawne dotyczące budowy oraz przepisów bezpieczeństwa. Doskonałym rozwiązaniem, które pomaga wzbogacić się o tą (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 18-03-2016

Szkolenia dla branży budowlanej

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem (...) Jeśli marzymy o tym, aby nasz dom zaprezentował się naprawdę wspaniale, musimy zadbać nie tylko o jego wnętrze, ale również i otoczenie. To ono wpływa bezpośrednio na prezencję każdego budynku. Musimy więc znaleźć trochę wolnego czasu i przeznaczyć go na projektowanie ogrodu. Wbrew pozorom to wcale nie musi być aż tak trudne (...)

Dodany przez Anna Duszewicz , w dniu 21-12-2015

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem

Ekspertyza budowlana - co to jest?

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Ekspertyza budowlana - co to jest? (...) Podczas użytkowania domu, mieszkania, budynków użyteczności publicznej, bądź też remontów czy modernizacji, zachodzi potrzeba sprawdzenia i oceny ich stanu technicznego. Ekspertyzy budowlane służą właśnie do tego typu działań. Przeprowadza je firma, czyli specjaliści, którzy mają specjalne uprawnienia do takich zadań.W jakim celu sporządza się ekspertyzę?Nie trudno się domyślić, że (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 01-07-2015

Ekspertyza budowlana - co to jest?

Usługi kamieniarza

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Usługi kamieniarza (...) Na pewno w każdym dużym mieście będzie można trafić na niejedną firmę, która zajmuje się świadczeniem usług kamieniarskich. Właśnie dlatego, każda osoba, która będzie chciała posiadać w swoim domu na przykład kamienny blat granitowy, będzie mogła go zdobyć. Oferta firm tego typu może być naprawdę bardzo szeroka, więc (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 15-06-2015

Usługi kamieniarza

Profesjonalne przewierty sterowane.

Artykuły wg słów kluczowych: budownictwo, dom, usługi budowlane

Profesjonalne przewierty sterowane. (...) Nasza firma jako jedna z niewielu na rynku oferuje swoim klientom kompleksowe usługi wykonywania przewiertów w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem zawodowym i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze przewierty sterowane i polecają je swoim znajomym. Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta to jeszcze dziś odwiedź naszą stronę internetowa i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Przekonaj się sam, że fachowe przewierty sterowane wcale nie muszą wiązać się z bardzo dużymi wydatkami. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i również do firm. Do każdego z (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 27-04-2015

Profesjonalne przewierty sterowane.

Wanna - jaką wybrać?

Artykuły wg słów kluczowych: dom, remonty, usługi budowlane

Wanna - jaką wybrać? (...) Wanna jest niezbędnym elementem każdej łazienki. Kąpiele są w końcu dla wielu osób najlepszym sposobem na relaks. Nie wiesz, na jaką wannę się zdecydować? Rozważ różne opcje, a podejmiesz właściwą decyzję.Wanny akrylowe Ich zaletą z pewnością jest tworzywo, z którego zostały wykonane. Akryl (polimetakrylan etylu) ma szczególne właściwości plastyczne. Dzięki temu takie wanny akrylowe na nośnikach mogą mieć różnorodne kształty oraz dodatkowe elementy - np. półeczki. To zapewni naszej łazience nowoczesny wygląd. (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 21-04-2015

Wanna - jaką wybrać?

Piekne wnętrza

Artykuły wg słów kluczowych: dom, remonty, usługi budowlane

Piekne wnętrza (...) Dom, jest miejscem gdzie każdy uzyskuje spokój. Gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu, oraz patrzymy na najukochańsze twarze bliskich nam osób. Dom, to nie tylko cztery ściany, które chronią nas przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi... to nasz wizytówka. Wygląd wnętrza świadczy o gospodarzach... o ich zainteresowaniach, charakterze, i indywidualnych predyspozycjach. Warto zatem, aby dom odzwierciedlał wnętrze ludzi go zamieszkujących. Samemu trudno jest uzyskać wymożony efekt, dlatego tak wiele osób zatrudnia projektantów, którzy dostosują wygląd pomieszczeń do naszych oczekiwań.Projektowanie wnętrz wymaga specjalnych umiejętności, i ogromnego zmysłu estetycznego. Nasi (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 13-03-2015

Piekne wnętrza

Drewniane wyposażenie domu

Artykuły wg słów kluczowych: budownictwo, dom, usługi budowlane

Drewniane wyposażenie domu (...) Kiedy zostanie wybudowany nowy dom, to zachodzi konieczność jego odpowiedniego wykończenia. Wiele elementów wykończeniowych jest wykonanych z drewna. W wielu przypadkach stosowane są nawet okna drewniane, mimo dużej popularności okien plastikowych. Oczywiście okna takie są obecnie produkowane według nowoczesnych technologii, z drewna sprasowanego i dobrze zaimpregnowanego, co zapobiega ich nasiąkaniu wilgocią i deformacjom, które mogą powodować nieszczelności.Bardzo często stosowane są również drzwi drewniane, które maja nie tylko dobry wygląd, ale również są bardzo solidne. Drewniane drzwi są stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Podobnie jak okna są one (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 08-08-2014

Drewniane wyposażenie domu