Nie sądzisz, że już czas na remont?

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, remonty

Nie sądzisz, że już czas na remont? (...) Czy nie masz wrażenia, że Twoje mieszkanie wręcz woła o odświeżenie? Jeżeli zaczynasz czuć się źle we własnym domu to znak, że czas na zmianę. Czas na remont. Być może na podstawie poprzednich doświadczeń kojarzy Ci się on z falą problemów, niekończącego się bałaganu i wydatków. Nic bardziej mylnego. Oferta na rynku jest w tej chwili tak szeroka, że bez problemu znajdziesz firmę przeprowadzającą profesjonalne remonty w sposób dalece odstający od Twoich wyobrażeń z przeszłości. Można zauważyć, że w ostatnich latach usługi remontowe we Wrocławiu są nie tylko na coraz wyższym poziomie, ale też za sprawą mnogości tychże (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 29-11-2017

Nie sądzisz, że już czas na remont?

Osuszanie budynków

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, remonty

Osuszanie budynków (...) Każdemu z nas może się przytrafić sytuacja, w której zostanie zalane nasze mieszkanie. Powodzie oraz podtopienia są dość powszechne w naszym kraju. Co roku możemy usłyszeć w telewizji o zalanych miastach oraz wioskach z powodu wylania rzeki lub silnych opadów deszczu. W tej sytuacji powinniśmy jak najszybciej wziąć się w garść i zlikwidować powstałe szkody. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest dokładne osuszenie naszego domu. Osuszanie budynków za pomocą osuszaczy jest bardzo popularną usługą. Na polskim rynku znajdziemy wiele profesjonalnych (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 15-09-2017

Osuszanie budynków

Generator prądu na działkę

Artykuły wg słów kluczowych: budowlanka, budownictwo, remonty

Generator prądu na działkę (...) Mieszkasz w mieście, pracujesz w korporacji i powoli zaczynasz mieć dość miejskiego zgiełku? Wyjścia są dwa. Możesz rzucić to wszystko i po prostu przeprowadzić się na wieś, hodować kury, kaczki i gęsi, a w wolnych chwilach łowić ryby. Ale możesz też kupić działkę w głuszy i cieszyć się śpiewem ptaków w spokojnym lesie. Sęk w tym, że najczęściej w takim miejscu nie ma żadnych mediów.Wodę można (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 04-09-2017

Generator prądu na działkę

Stolarnia wymaga suchych warunków pracy

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, remonty

Stolarnia wymaga suchych warunków pracy (...) Stolarką zajmujemy się wspólnie z moim bratem od przeszło 14 lat. Branża ta, poza dochodowością przynosi nam wiele pociechy z realizowanych zleceń i sprawia, że każdego dnia mamy poczucie przyczyniania się do poprawy świata, w którym żyjemy. Nasze pomieszczenia do obróbki drewna wymagają możliwie jak najsuchszych i maksymalnie oczyszczonych przestrzeni, w których wykonujemy meble oraz szereg innych artykułów drewnianych dedykowanych do naszych mieszkań, domów, firm oraz wielu innych przestrzeni użytkowych. (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 21-08-2017

Stolarnia wymaga suchych warunków pracy

Czym są ogrody zimowe?

Artykuły wg słów kluczowych: budownictwo, dom, ogród, remonty

Czym są ogrody zimowe? (...) Wszyscy staramy się dbać o wygląd swoich domów oraz mieszkań. Przy tym nie możemy zapominać o prezencji otoczenia takich budynków. Powinniśmy więc zaprojektować dla siebie idealny ogród, a następnie postarać się o niego zadbać. Możemy również założyć ogrody zimowe Warszawa. Czym one właściwie są?Takie ogrody są idealnym sposobem na powiększenie metrażu swojego domu. Dzięki nim można wygospodarować odrobinę, wolnego miejsca, które (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 11-11-2015

Czym są ogrody zimowe?

Wanna - jaką wybrać?

Artykuły wg słów kluczowych: dom, remonty, usługi budowlane

Wanna - jaką wybrać? (...) Dodatkowo są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia i uderzenia. Wanna akrylowa da nam możliwość zamontowania w niej np. hydromasażu. Wiele osób chwali sobie jej niewielki ciężar, dzięki któremu łatwo ją można przenieść i zamontować.Wanny żeliwneZaletą takich wanien jest z pewnością ich niezwykła trwałość. Żeliwo jest odporne na przeróżne uszkodzenia oraz możliwe zarysowania. Dzięki temu taka wanna posłuży nam przez wiele lat. Może się okazać nawet niezniszczalna! Pamiętajmy jednak, że wanny żeliwne nie wyglądają (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 21-04-2015

Wanna - jaką wybrać?

Piekne wnętrza

Artykuły wg słów kluczowych: dom, remonty, usługi budowlane

Piekne wnętrza (...) specjaliści zajmujący się branżą dekoratorską, to specjalnie wykształcone i wykwalifikowane osoby, które potrafią czynić "cuda' i odmieniać szare, zmęczone pomieszczenia, w pełne życia powierzchnie. Projektowanie wnętrz, to nie tylko doradztwo w sferze aranżacji. Dekorator w toku swojej pracy rozplanowuje ustawienie mebli, dobierze kolor ścian, oraz dodatki. Wszytko powinno współgrać ze sobą, a także z emocjami i charakterem właściciela. Nie ważne czy lubisz elegancję, ekstrawagancję, wnętrza surrealistyczne czy klasyczne. Specjalista podejdzie indywidualnie do twoich potrzeb. Dekoratorzy, to niewątpliwie, także, dobrze psycholodzy... umiejętność obserwacji osoby i (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 13-03-2015

Piekne wnętrza