Smarownice i inne

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Smarownice i inne (...) powyżej artykułom. Co prawda, przeciętnemu Kowalskiemu na co dzień nie są one konieczne do życia, ale niektórym przedsiębiorcom już jak najbardziej. Poza tym, warto czasami poszerzyć swoją wiedzę na tematy, które niekoniecznie dotyczą naszych zainteresowań i pracy. Wszak warto jest wiedzieć więcej niż mniej, bo (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 29-05-2018

Smarownice i inne

Zagospodarowanie terenu zielonego

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, kruszywa, piasek

Zagospodarowanie terenu zielonego (...) mamy żadnego doświadczenia, to przydałby nam się jakiś architekt krajobrazu. Taka wykształcona osoba szybko znajdzie w naszym ogrodzie odpowiednie miejsce na strefę wypoczynku, na garaż, i na miejsce do uprawy roślin. Nie bez znaczenia będzie także rozplanowanie wjazdu, ścieżek i chodników. Jeżeli chodzi o tą kwestię, to chodniki i wjazdy należy nie (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 05-07-2016

Zagospodarowanie terenu zielonego

Przemysł w Polsce

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom

Przemysł w Polsce (...) Praca w przemyśle ciężkim nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza gdy wykonuje się pracę fizyczną, niezbędną do kolejnych etapów realizacji przedsięwzięcia, ale taką, która wydaje się monotonna i niezbyt urozmaicona. Z pewnością Przewierty sterowane należą do wyzwań, które realizowane są przez przemysł, nie zawsze możemy uznać je za widowiskowe, ale są to działania niezbędne do budowy podstawowej infrastruktury, jaką są drogi.W branży budowlanej w Polsce pojawia się coraz więcej specjalistycznych firm, które profesjonalnie wykonują tego rodzaju usługi mimo że dotychczas nie zawsze mieliśmy świadomość, jak sprawnie rozwija się polska branża (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 22-06-2016

Przemysł w Polsce

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem (...) przyjemne. Gdy natomiast mamy małe dzieci, powinniśmy zostawić w swoim ogrodzie odrobinę wolnego miejsca do zabawy. Jeśli nie wiemy, jak to zrobić, zdecydujmy się na profesjonalne zakładanie ogrodów jakie wykonuje ogrodnik Warszawa. Tego typu usługi zaoferuje nam już naprawdę wiele firm. Postawmy przy tym na firmę, która może (...)

Dodany przez Anna Duszewicz , w dniu 21-12-2015

Projektujemy ogród z Zielonym Architektem

Ekspertyza budowlana - co to jest?

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Ekspertyza budowlana - co to jest? (...) prawidłowego zastosowania rozwiązań izolacyjnych.Tego rodzaju ekspertyza pozwala również przyszłym użytkownikom oraz inwestorom zapoznać się ze stanem technicznym obiektu. Ma to szczególne zastosowanie w przypadku zakupu czy też wynajmu. Ale nie tylko.Co powinna zawierać ekspertyza?Niestety, przepisy budowlane nie określają co dokładnie powinny zawierać ekspertyzy techniczne. Wiadomo jednak, że (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 01-07-2015

Ekspertyza budowlana - co to jest?

Usługi kamieniarza

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom, remonty, usługi budowlane

Usługi kamieniarza (...) takich firm oferowana będzie produkcja parapetów z kamienia. Nie da się ukryć, że wyglądają one bardzo ładnie i nie brakuje osób, które decydują się na kupowanie ich do swoich domów czy mieszkań. Dobrze będzie zorientować się jak dużą renomą cieszy się każda z takich firm, gdyż będzie ona najlepszym odzwierciedleniem (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 15-06-2015

Usługi kamieniarza

Profesjonalne przewierty sterowane.

Artykuły wg słów kluczowych: budownictwo, dom, usługi budowlane

Profesjonalne przewierty sterowane. (...) powierzonych nam zadań podchodzimy zawsze z indywidualnym zaangażowaniem dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. W naszej firmie zatrudniam najlepszych specjalistów na rynku i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować przewierty wysokiej jakości. Jeżeli interesują Państw fachowe przewierty horyzontalne i przeciski pod ziemią to skontaktujcie się z nami jeszcze dziś. Korzystamy z najnowocześniejszej technologii dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo szybko i co najważniejsze oszczędnie pokonywać takie przeszkody jak na przykład: torowiska, drogi, a nawet rzeki. Największymi atutami naszej firmy jest duża terminowość, (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 27-04-2015

Profesjonalne przewierty sterowane.

Wanna - jaką wybrać?

Artykuły wg słów kluczowych: dom, remonty, usługi budowlane

Wanna - jaką wybrać? (...) Wanna jest niezbędnym elementem każdej łazienki. Kąpiele są w końcu dla wielu osób najlepszym sposobem na relaks. Nie wiesz, na jaką wannę się zdecydować? Rozważ różne opcje, a podejmiesz właściwą decyzję.Wanny akrylowe Ich zaletą z pewnością jest tworzywo, z którego zostały wykonane. Akryl (polimetakrylan etylu) ma szczególne właściwości plastyczne. Dzięki temu takie wanny akrylowe na nośnikach mogą mieć różnorodne kształty oraz dodatkowe elementy - np. półeczki. To zapewni naszej łazience nowoczesny wygląd. (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 21-04-2015

Wanna - jaką wybrać?

Reprezentacyjny wygląd to nie wszystko

Artykuły wg słów kluczowych: budowa domu, budownictwo, dom

Reprezentacyjny wygląd to nie wszystko (...) Nie jest tajemnicą, że praca architekta należy do niezwykle trudnych i wymagających zajęć. Wiedza z zakresu budownictwa i architektury to jeszcze nie wszystko, do stworzenia projektu budynku niezbędna jest także znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i wielu innych jego dziedzin. Szczególne wymogi w tym zakresie przedstawiają projekty biurowców.DESIGN TO JESZCZE NIE WSZYSTKOProjekt obiektu biurowego zawsze powinien uwzględniać profil użytkowników budynku. Biurowiec ma przecież stanowić reprezentacyjną (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 01-04-2015

Reprezentacyjny wygląd to nie wszystko

Piekne wnętrza

Artykuły wg słów kluczowych: dom, remonty, usługi budowlane

Piekne wnętrza (...) Dom, jest miejscem gdzie każdy uzyskuje spokój. Gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu, oraz patrzymy na najukochańsze twarze bliskich nam osób. Dom, to nie tylko cztery ściany, które chronią nas przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi... to nasz wizytówka. Wygląd wnętrza świadczy o gospodarzach... o ich zainteresowaniach, charakterze, i indywidualnych predyspozycjach. Warto zatem, aby dom odzwierciedlał wnętrze ludzi go zamieszkujących. Samemu trudno jest uzyskać wymożony efekt, dlatego tak wiele osób zatrudnia projektantów, którzy dostosują wygląd pomieszczeń do naszych oczekiwań.Projektowanie wnętrz wymaga specjalnych umiejętności, i ogromnego zmysłu estetycznego. Nasi (...)

Dodany przez Krzysztof Tyka, w dniu 13-03-2015

Piekne wnętrza

Drewniane wyposażenie domu

Artykuły wg słów kluczowych: budownictwo, dom, usługi budowlane

Drewniane wyposażenie domu (...) wykonane z drewna sprasowanego. Praktycznie w większości domów w pomieszczeniach, za wyjątkiem łazienek, a czasem i kuchni stosowane są podłogi z drewna. Mogą one być wykonane z różnych gatunków drewna i charakteryzują si ę różną kolorystyka i odpornością mechaniczną. Ich montaż może odbywać się również w różnych sposób w zależności od tego, czy jest to podłoga pływająca, czy przytwierdzona na stałe. W tym pierwszych przypadku deski po prostu układa się na odpowiednio przygotowanym podłożu bez klejenia, czy przykręcania, zaś w drugim przypadku stosuje się na przykład klejenie.Decydując się na podłogi drewniane z Wrocławia, warto również zdecydować się na (...)

Dodany przez Anna Duszewicz, w dniu 08-08-2014

Drewniane wyposażenie domu